Ezoteriusz Maximus

Wróżbita, Tarocista, Mag, Szaman, zielarz, energoterapeuta. Aktualnie prowadzi program „Tajemnice Losu”  w POLSACIE.
Od 2011 r. związany z EZOTV. Od kwietnia 2013 do lipca 2014 z KOSMICATV. Od sierpnia 2014 r w programach- „Tajemnice losu” i „Szósty zmysł” emitowanych przez POLSAT i TV6. Współpracował z ezoterycznymi portalami ezoterycznymi.

Ezoteriusz od dzieciństwa wzrastał w znajomości i poszanowaniu magii ludowej, którą w jego rodzimej miejscowości kultywowano i praktykowano pomimo zmieniającego się świata.

Tu mieszkała historycznie potwierdzona czarownica, znajduje się tu lokalna Łysa Góra, most, na którym pojawia się czarny pies lub mężczyzna bez twarzy, zwany przez okolicznych Kudrysiem, a także słynąca z objawień figurka Matki Bożej Różańcowej.

Wiara chrześcijańska wymieszała się tu z pradawnymi wierzeniami ludowymi za sprawą przekazywanych do dziś legend i magicznych opowieści.

Rodzina Ezoteriusza, a zwłaszcza jego babka, czynnie związana była z tym magicznym światem. To właśnie babka, która zajmowała się zielarstwem, rzucaniem i zamawianiem uroków jako pierwsza przekazała mu swoją wiedzę i otworzyła przed nim niezwykły, tajemniczy świat.

Ezoteriusz od dzieciństwa wykazywał się niezwykłą intuicją i umiejętnością przewidywania zdarzeń. Duży wpływ miała na niego także sąsiadka, repatriantka z Wołynia, która zaszczepiła w nim fascynację praktykami magicznymi Kresów Wschodnich. Już jako nastolatek Ezoteriusz biegle posługiwał się kartami cygańskimi w celach wróżbiarskich.

20 lat temu zafascynował się tarotem i to właśnie tarot jest do dziś ulubioną techniką wróżbiarską Ezoteriusza, a  jego przepowiednie cechuje bardzo duża trafność, potwierdzana przez korzystających z jego umiejętności.

W roku 2015 został zwycięzca programu telewizyjnego „Dom Wróżek ponad zmysłami” i dotarł do ścisłego, międzynarodowego  finału „Bitwa extrasensów” na Ukrainie. Współpracuje ze znakomitym szamanem meksykańskim Paulino.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.